Aşk Kahvesi Nedir ?  Eros Kahve ne işe yarar ? Yan etkileri var mıdır ?

Web sitemizde vermiş olduğunuz (ad soyad adres telefon) Gibi kişisel bilgileriniz Firmamız tarafından Kayıt altında tutulmaktadır
Neden Kayıt Altında Tutuluyor
1- Müşteri memnuniyeti için sizinle direk irtibat kurmak
2- Sipariş vermiş olduğunuz ürünün size teslim edile bilmesi
3- Bizden almış olduğunuz ürün hakkında bilgi almak istediğinizde ürünün bizden alındığını doğrulamak
Web sitemizde yapmış olduğunuz alışverişlerde girmiş olduğunuz bilgileri dilediğiniz zaman 0216 352 96 67 dan iletişime geçerek kayıtlardan silinmesini isteyebilirsiniz. (isteğiniz üzerine tüm bilgileriniz siline bilir)
Web sitemizden yaptığınız alışverişlerde size gönderilen ürünler kapalı kargo poşetinde gönderilmektedir. Paketin içeriği dışarıdan belli olmayacak şekilde ambalaj yapılmaktadır. Alışverişinizin her aşamasında göstermiş olduğumuz titizliği bu noktada da gösteriyoruz.
Sayın Müşterimiz;
Ürünleriniz tamamen gizli kutularda teslim edilmektedir.
Ürün içeriğini kurye ve kargo firması kesinlikle bilmemektedir.
Ayrıca ürünlerinizin ev veya iş adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın PTT Kargo Şubesinden teslim alabilir ürün bedelini kargo şubesine nakit olarak ödeyebilirsiniz.
Bilgileriniz bizimle güvence altında! Sipariş bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görülmez ve şifreli şekilde kayıtlarımızda saklanır. Kart bilgileriniz asla tarafımızdan tutulmaz sitemiz direk olarak banka ile irtibata geçmektedir.
Siz bizim için değerlisiniz çekinmeden bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Unutmayın!
Müşteri Temsilcileri günün her saati size yardımcı olabilmek için telefonların başında bekliyor olacaktır.
TESLİMAT
Aynı Gün Sevkiyat
09.00 ile 17.00 arası alınan tüm siparişleri aynı gün yükleme garantisi. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde yüklenir.
Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Eğer 7 gün içinde almazsanız, siparişiniz bize geri gelecektir.
Siparişiniz Zamanında Gelmedi mi?
Eğer size bildirilen zaman içerisinde siparişiniz ulaşmazsa lütfen müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. yanlış verilen adreslerden dolayı yapılmayan teslimatlardan sorumlu değildir.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

.

 

 Yan Etkileri  

 

 Eros Kahve'nin bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır.

18 yaşından küçüklerin , Hemile olanların, Damar tıkanıklığı olanların ve Kalp hastalarının doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

 

Alerjik Uyarısı : Eser miktarda süt içermektedir.

 

Alkol ile alınmasında herhangi bir sakınca yoktur.

 

GİZLİLİK ŞARTLARI

 

Eros Aşk Kahvesi Kadın ve Erkeği Birbirine Aşık Eden Kahve !

    Aşk kahvesi 5'i Bir arada Eros Coffee ile cinsel hayatınızı canlandırın .  Aşk kahvesi ile en isteksiz kadın bile kahveyi içtikten sonra uyarılmaya başlar.

     

    Yüksek stres şartlarında artan kortizol düzeylerinin vücutta yorgunluğa sebebiyet verdiği ve cinsel güdüyü azalttığı düşünülmektedir.

     

    Dolayısıyla kortizol düzeylerinin olağan seviyelere dönüşünün metabolizmanın, enerji düzeylerinin ve libidonun normalleştirilmesine katkı sağlamaktadır.

 

 

 


Aşk Kahvesi ile partneriniz bayan veya kız arkadaşınızla zevkin doruklarına çıkın. Eve kız arkadaşınızı attınız kıza atlamak düzmek istiyorsunuz fakat kız vermiyor. İmdadınıza aşk kahvesi yetişiyor kıza kahve ikram ediyorsunuz ve bayan azdırıcı kahve kız arkadaşınızı azdırıyor.